pusty

Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Regulamin

 

Postanowienia ogólne

Sklep Artegro.pl obsługiwany przez firmę DRUKARNIA KUBKÓW I KOSZULEK SP. Z O.O zwaną dalej Artegro.pl

Artegro.pl prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepów internetowych dostępnych w domenach artegro.pl, blep.pl i custop.eu.

Oferta i realizacja zakupów
Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów i dokonanie wpłaty.

Wszystkie zamówienia realizowane są zazwyczaj tego samego dnia i nie później niż w ciągu 7 dni roboczych od momentu wpłaty. 

Obrazy i wizualizacje produktów prezentowane w sklepie mają jedynie charakter poglądowy. Gotowe produkty mogą różnić się od nich, jednak nasza firma dokona starań, aby te różnice były jak najmniejsze.
Wszystkie ceny podawane w sklepie Artegro.pl są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich (PLN). Istnieje możliwość prezentacji cen w innych walutach.
W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (pragon lub na życzenie klienta faktura).
Reklamacje i zwroty
Zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę.
Jeżeli Artegro.pl nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.
Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie czternastu dni, liczonym od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
Nie można odstąpić od umowy bez podania przyczyn w przypadku produktów wykonywanych na indywidualne zlecenie klienta.
Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu. Kontakt w sprawie reklamacji i zwrotów: biuro@artegro.pl lub Gucia Systemy, ul. Widok 13/17, 66-400 Gorzów, Polska; tel 519 462 678 lub 22 350 71 61.
Sprzedaż za posrednictwem sklepów Artegro.pl
Artegro.pl zobowiązuje się do:
- Nieodpłatnego utworzenia sklepu internetowego
- Zamieszczania najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych nowych produktów w sklepie, pod warunkiem przesłania wszelkich niezbędnych informacji (nadruk, nazwa projektu, wysokość prowizji, produkty na których ma się znaleźć nadruk.
- Starannego i terminowego realizowania składanych w sklepie zamówień
- Przesyłania na żądanie raportów ze sprzedaży w ciągu 3 dni roboczych.
- Wypłaty prowizji na żądanie na podstawie faktury VAT lub rachunku do umowy licencyjnej w ciągu 14 dni pod warunkiem, że zebrane prowizje przekraczają kwotę 100 zł.
Partner zobowiązuje się do
- Przesyłania wzorów zgodnych z prawem i nienaruszających praw i dóbr osób trzecich.
- Partner udziela niewyłącznej licencji na czas nieoznaczony firmie Gucia Systemy na  wykorzystywanie z wzorów partnera w zakresie niezbędnym do prezentacji produktów i realizacji zamówień. Licencja nie może być przenoszona na osoby trzecie.
Postanowienia końcowe
Sklepy Artegro.pl są częścią sklepu drukowaneprezenty.pl Artegro.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Jeśli zamawiający zaznaczy opcję zapisania się do newslettera spowoduje dodatkowo przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych firmy Gucia Systemy. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: biuro@artegro.pl. Dane dotyczące numeru karty płatniczej, nie są znane Artegro.pl. Autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach internetowych odpowiednich banków lub serwisów Transferuj.pl i Paypal.
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie artykuły kodeksu cywilnego.
Fakty o ARTegro.pl
ARTegro to nie tylko pieniądze
FAKT
 
W ARTegro wierzymy, że tylko taki biznes ma sens z którego wszyscy odnoszą korzyść - win-win - to nasza filozofia.
FAKT
 
ARTegro jest całkowicie za darmo. Nie musisz i nigdy nie będziesz musieć płacić za nasze usługi. My zarabiamy na obsłudze zamówień i to nam wystarczy.
FAKT
 
Odprowadzamy za Ciebie podatki - być może przy wypłacie jest to trochę flustrujące - ale dzięki temu możesz spać spokojnie.
FAKT
 
Projektowanie gadżetów jest niezwykle proste - dołącz do nas teraz aby się o tym przekonać.
FAKT
 
Sprzedaż produktów na ARTegro to nie tylko możliwość zarobku. Wiele osób traktuje nasz sklep jako możliwość promowania swojej twórczości i idei.
Kontakt
Drukarnia Kubków i Koszulek Sp z o.o.
ul. Widok 13/17
66-400 Gorzów Wlkp.
+48 22 350 71 61
fax: +48 22 350 71 41
Moje grafiki wreszcie zagościły w realnym świecie - a do tego bez wysiłku w miesiąc zarobiłem na nowy tablet!
Konrad